Design Web Development Marketing VALMAX
Project image Mobile project image

Про проект

Bitcoin Academie - це онлайн-платформа для вивчення всього, що пов'язано з біткоїном. Bitcoin Akademie надаватиме різноманітний контент, такий як платформа для електронного навчання, включаючи сертифікати, а також поради та підказки щодо використання Bitcoin. На першому етапі Bitcoin Akademie зосередиться на німецькомовному ринку (DACH), а пізніше - на англомовній цільовій групі. Крім того, Bitcoin Akademie буде консультувати людей і компанії, проводити семінари, виступати в якості запрошених спікерів в університетах, а також на форумах тощо.

Завдання
Основним завданням було викликати у глядача цікавість дізнатися більше про бренд та сформувати довіру до професійного сервісу.
Брендинг повинен бути сучасним і привертати увагу прогресивної молоді та людей, які стежать за тенденціями крипторинку і фінансово-технологічними трендами в цілому.

Результат
Ідея логотипу – дві книги, покладені одна на одну, що разюче нагадують літеру “В”.
Клієнт отримав повний брендбук: логотип у різних станах та кольорових палітрах (включно з анімованою версією), гайд по стилю, кольорову палітру, шрифтовий гайд, шаблони стилів та дизайн аватарки для соціальних мереж.
Ми виконали велику роботу по створенню ідеального брендингу для нашого клієнта та побудові ділових відносин для майбутньої співпраці.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Заявка успішно відправлена. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Ви запрошені на зустріч для обговорення Вашого проекту.