Design Web Development Marketing VALMAX
прокрутіть вниз

VALMAX DIGITAL

розкриваємо можливості вашого бізнесу в інтернеті

01

ПОРТФОЛІО

Останні проекти

Bitcoin Academie

Bitcoin Academie

Брендинг платформи для онлайн-навчання

ДИВИТИСЯ КЕЙС
Publik Trade

Publik Trade

Брендинг для біржі з торгівлі опціонами

ДИВИТИСЯ КЕЙС
Haelixa

Haelixa

Дизайн веб-сайту для технологічної компанії

ДИВИТИСЯ КЕЙС
Let’s Node

Let’s Node

Брендинг для Blockchain спільноти

ДИВИТИСЯ КЕЙС
Дизайн веб сайту для LSRE Solutions

Дизайн веб сайту для LSRE Solutions

Веб-дизайн для компанії з продажу нерухомості

ДИВИТИСЯ КЕЙС
CoinSender

CoinSender

Дизайн сайту для криптовалютної платіжної платформи

ДИВИТИСЯ КЕЙС
Raw Access

Raw Access

SaaS-платформа для створення відео

ДИВИТИСЯ КЕЙС
Grim Reaper Core

Grim Reaper Core

Брендинг для сервісу колокейшн

ДИВИТИСЯ КЕЙС

02

ПОСЛУГИ

Що ми робимо
 • WEB-РОЗРОБКА

  Ми команда ентузіастів, яка не боїться робити не "як у всіх", а створювати принципово унікальні web-продукти в кожній ніші

 • БРЕНДІНГ І ДИЗАЙН

  Створюючи web-дизайн, брендінг або логотип - ми вкладаємо душу. "Зробити, як для себе" - для нас не просто слова, а підхід до роботи

 • ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТИНГ

  Ми агентство повного циклу. Ми не просто робимо якісні сайти - ми виводимо продукт на ринок і приносимо дохід

03

Здається, що створити сайт просто, але чому так багато потворних і неефективних сайтів?

03

МІСІЯ VALMAX

Чому ми

У Valmax Digital ми вважаємо, що створення сайтів - це мистецтво! Для нас розробка сайту під ключ рівноцінна процесу написання картини художником або різьбі скульптора по мармуру. Адже процес розробки сайтів настільки ж багатогранний і також вимагає уваги до дрібниць і нюансів. Креативні професіонали Valmax Digital відносяться до розробки, як до вищого мистецтва, що підтверджується нашими роботами. Саме цю ідею ми закладаємо в своїй компанії і відображаємо в своєму стилі!

Створення та розробка сайтів від Valmax Digital

Ні для кого не секрет, що ми живемо в епоху інформаційних технологій і все більше сфер нашого життя переходить в цифровий формат, в тому числі і бізнес! Розробка сайтів на замовлення і їх просування – найпопулярніші послуги на ринку IT в 2020-му році. Перед вибором клієнта стоять сотні веб студій, агентств і компаній в Україні. Хтось пропонує вигідні ціни, інші швидкість в роботі. Як же в такому розмаїтті зробити правильний вибір?

В першу чергу варто визначитися, які цілі і завдання повинен виконувати сайт для Вашого бізнесу, будь-то імідж, надання послуг, продаж товарів, оптимізація внутрішніх процесів Вашої компанії або можливо публічний медіаресурс. Ми бачимо принципову різницю між “сайтом” і “онлайн інструментом бізнесу” тому наша web студія готова запропонувати різноманітні рішення – від створення сайту візитки або корпоративного сайту до розробки великих інтернет-магазинів, маркетплейсів і web-платформ будь-якої складності.

Друге, але не менш важливе питання – бюджет на проект. Найчастіше, послуга створення сайтів не є винятком з усім відомого ринкового правила: вартість дорівнює якість. І тут кожен підприємець повинен для себе розуміти, що у всіх онлайн-нішах є свої лідери. Конкуренти, які давно на ринку, та провели величезну роботу над своїми ресурсами протягом багатьох років. Новий гравець повинен приділяти вдвічі більше часу, сил та ресурсів, щоб домогтися результату. І створення сайту – це лише перший етап, але один з ключових в створенні прибуткового онлайн-бізнесу. Наша веб студія однаково уважна до клієнтів з будь-яким бюджетом, але в першу чергу націлена на результат.

Чи все закінчується створенням сайту? Звичайно ж ні, сайт схож з живим організмом. Йому потрібна постійна увага, підтримка і розвиток: модернізація функціоналу, оновлення контенту, ведення блогу – все це грає важливу роль в продуктивній роботі сайту і сприйнятті користувачами. Реклама і просування також важливі – адже вони допомагають сайту рости, збільшувати трафік, залучати нових клієнтів, зміцнювати впізнаваність бренду. Так як ми веб агентство повного циклу, то здатні надавати технічне обслуговування, адміністрування та просування Вашого сайту щомісяця.

Компанія з розробки сайтів. Що ми пропонуємо?

Почавши роботу в нашій студії, Ви отримуєте комплексну розробку індивідуального web-сайту, що повністю відповідає всім Вашим очікуванням і вимогам.

Замовити створення сайтів під ключ в компанії Valmax Digital означає:

 1. Аналіз ніші і конкурентів: визначення слабких і сильних сторін, унікальної торговельної пропозиції, вектора розвитку і стратегії;
 2. Складання докладного технічного завдання: опрацювання структури та функціоналу, проектування сторінок і sitemap, побудова програмної архітектури, вивчення контенту;
 3. Розробка авторського сучасного дизайну: отрисовка moodboards, опрацювання стилістики, оформлення контенту;
 4. Мобільна версія: отрисовка мобільних дизайнів сторінок, адаптивна верстка, кроссбраузерність.
 5. Власна CMS на framework Laravel: широка функціональність, масштабованість, швидка швидкість роботи;
 6. Технічна SEO-оптимізація: оптимізація коду, настройка robots.txt, sitemap, впровадження мікророзмітку OpenGraph і Schema.org, настройка протоколу https і редиректів, інше;

Над кожним нашим проектом працює команда досвідчених фахівців, кожен з яких професіонал своєї справи. Незалежно від того, замовляєте Ви landing page або складний web-портал, до Вашого проекту будуть залучені: персональний Project Manager, Web-designer, Frontend Developer, Backend Developer, QA і SEO Specialist. Такий підхід дозволяє розділити роботу на етапи і не створювати простоїв в роботі команди, в результаті чого виходить якісна розробка інтернет сайту точно в обумовлений термін. Ми вміємо цінувати Ваш час і дотримуватися домовленостей!

Всі питання, що накопичилися Ви можете задати в розділі Контакти. Створення сайту під замовлення з Valmax Digital – це надійно!

Кращі CMS під виготовлення сайтів

Вічне питання: “Який движок (CMS – content management system) вибрати під створення сайту з нуля?”. Ми перепробували всі топ CMS: WordPress, Joomla, OpenCart, PrestaShop, Bitrix і прийшли до висновку, що для розробки повноцінного web-сайту, немає краще рішення, ніж власна CMS (админка) написана на PHP-фреймворку. Свій продукт (CMS) дозволяє нашій компанії розробляти сайти будь-якої складність і з легкістю їх масштабуючи.

Замовити створення сайту в Одесі

Для створення по-справжньому фірмового веб-сайту слід звернутися в веб студію з комплексним підходом і багатим портфоліо – для цього Вам залишається тільки приїхати в наш офіс в Одесі.

А що якщо Ви не з Одеси? Це абсолютно не проблема, ми здатні настільки ж ефективно вести проект віддалено! На щастя, безліч сучасних сервісів відеозв’язку, таких як Zoom, Skype, Hangouts та інші – це дозволяють. Якщо Вам необхідна професійна розробка сайтів та їх просування в Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Львові чи будь-якому іншому місті України чи світу, будемо раді співпраці!

Чи готові зробити замовлення на розробку сайту?

Залиште заявку на сайті і наш менеджер обов’язково з Вами зв’яжеться!

 • 01 Персональна команда
 • 02 Індивідуальні рішення
 • 03 Сучасні технології
 • 04 Дотримання термінів

04

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Заявка успішно відправлена. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Ви запрошені на зустріч для обговорення Вашого проекту.