Design Web Development Marketing VALMAX
Project image Mobile project image

Про проект Let's Node

Let's Node - це різностороння сервісна компанія, яка забезпечує впровадження blockchain технології Nodes, розробку web3 проєктів, а також має власне крипто комьюнити. Кожен з напрямків компанії має свою власну назву і айдентику, тому логотип та брендинг який ми розробляли, з одного боку, повинен був бути унікальним і передавати сутність конктетного напрямку, а з іншого боку, бути універсальнім, щоб прослідковувався єдиний бренд, що об’єдную різні сервіси. Щось на кшталт Google. Let's Node. Let's Code. Let's Staking. Let's Community. Let's Help. Let's Academy.

Завдання
Я ми вже казали, нашим завданням було створити комплексне, і в той же момент персоналізоване під кожну послугу, брендингове рішення.
Компанія Let’s Node – це не про крипто хайп та пошук легких, великих грошей, а про технології та їх впровадження в суспільство. Тому замовник прагнув, щоб бренд, в першу чергу, передавав ідею технологічності, інновацій і майбутнього, а по друге, мав баланс між серйозністю, упевненістю, переконливістю, і в той же час свіжості та сміливості.

Стиль
В фінальную версію логотипу була закладена фундаментальна послуга компанії: впровадження blockchain технології Node. Нода – це точка в блокчейн-мережі, основна функція якої зводиться до розподілу даних між іншими вузлами.
Ми вирішили зробити букву О у слові Node анімованою, вона постійно змінює свій стан, відображаючи від одної до дев’яти точок, що пов’язані між собою і передають основний принцип технології Node.
Ми обрали досить сміливу кольорову палітру бренду, взявши за основний колір фуксія (темно-фіолетовий), чорний та білий. На нашу думку, ці кольори добре передають упевненість, технологічність, сміливість.
В патерни бренда ми заклали ідею техно-орнаменту з української вишиванки. Компанія замовника австрійська, але має українські корні.

Результат
Наша спільна робота між командою дизайну, менеджментов та клієнтом породила новий облік компанії, який дійсно відображає її діяльність, характер та є достатньо універсальнім.
Клієнт отримав повний Brandbook: логотип у різних станах та кольорових палітрах (в тому числі анімована версія), стильовий гайд, кольорова палітра, шрифтовий гайд, стилістичні патерни, оформлення аватару для комьюнити.
Ми виконали величезну роботу, щоб створити ідеальний брендинг для нашого клієнта і вибудувати бізнес відносини для подальшої співпраці. Обережно спойлер: Ми вже приступили до створення UX/UI дизайну для веб-сайту Let’s Node.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Заявка успішно відправлена. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Ви запрошені на зустріч для обговорення Вашого проекту.